• 02165740830
 • bilgi@kazancihukuk.com
Aktif olarak kullandığınız geçerli bir  mail adresinizden firmamıza göndereceğiniz mail ile veya 0216 5740830-31 nolu telefondan müşteri temsilcilerimizi arayarak demo kullanım hakkı alabilirsiniz. Bunun için irtibat bilgilerinizi (ad, soyad, telefon...) bildirmeniz yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir. 
 • Lütfen yukarıdan ürün/paket seçiniz...
  Ödenecek Tutar : Lütfen yukarıdan ürün/paket seçiniz...
  Banka Bilgileri : T.İş Bankası (Şube Kodu 1092 - Bebek - İSTANBUL)
  Hesap No : 274614
  Hesap İsmi : Kazancı Hukuk Yazılım Tic. Ltd. Şti.
  IBAN : TR320006400000110920274614
  - yada -
  Banka Bilgileri : Garanti Bankası (Şube Kodu 701- Halaskargazi - İSTANBUL)
  Hesap No : 6299498
  Hesap İsmi : Kazancı Hukuk Yazılım Tic. Ltd. Şti.
  IBAN : TR540006200070100006299498
  Not : Havalenizde açıklama bölümünde size kayıt sonunda verilen kayıt numarasını belirtiniz.
 • KAZANCI HUKUK YARGI KARARLARI - Jurisdictio (KHYK-J) VE MEVZUAT PROGRAMI (internet üzerinden kullanma) KULLANMA LİSANSI VE GARANTİ SÖZLEŞMESİ     1. Bu sözleşme ile alıcı tarafından isim ve özellikleri internet sitesi (web sitesi) üzerinde ürün ve hizmet tanıtım sayfasında ve dökümantasyonda belirtilen KAZANCI HUKUK YARGI KARARLARI - Jurisdictio (KHYK-J) VE MEVZUAT PROGRAMININ kullanma lisansı alınmıştır. Tek bir kullanma lisansı, kullanıcıya KAZANCI HUKUK YARGI KARARLARI - Jurisdictio (KHYK-J) VE MEVZUAT PROGRAMI’nı bir kullanıcıya daimi olarak internet üzerinden kullanma hakkı verir. Birden fazla internet üzerinden kullanım hakkı satın alınmaksızın,  programın aynı kullanıcı adı ve şifre ile birden fazla kişi tarafından kullanılması ya da kullandırılması halinde abone olmaksızın kullanan ya da kullandıranlar hukuka aykırı işlemin hukuki vecibelerini kabul etmiş sayılırlar.


      a) Tek bir lisans bedeli karşılığında sadece bir kullanıcı için internet hesabı açılır. Kullanıcı bu hesap ile KAZANCI HUKUK YARGI KARARLARI - Jurisdictio (KHYK-J) VE MEVZUAT PROGRAMI’nı internet üzerinden www.kazancihukuk.com adresinden kullanır.


      b) İnternet hesabının lisans sahibi dışında kullanımının tesbiti halinde hesap bloke edilir ve lisans sahibi artık internet üzerinden hizmet alamaz. Bu durumda sözleşmenin 3.maddesi hükümleri uygulanır.


     2. Kullanım lisansı; yazılımın internet üzerinden abone olan kullanıcı ya da kullanıcıların kullanımına açılması, kullanımlarının sağlanması, programın internet üzerinde çalıştırılması, görüntülenmesi, metinlerin yazıcıdan bastırılıp kullanabilme haklarını kapsar.


     3. Yazılımın ve dökümantasyonun telif hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu hükümleri ile koruma altına alınmıştır. Kullanım lisansı hakkı dışında kalan hukuka aykırı kopya eylemi ve işlemler Türk Ceza Kanunu’nun 243,244 ve 246 maddeleri ve fikir ve sanat eserlerinin korunması hakkındaki diğer hükümleri uyarınca yaptırımlara bağlanmıştır.


     4. KAZANCI HUKUK YARGI KARARLARI - Jurisdictio (KHYK-J) VE MEVZUAT PROGRAMI’nın dökümantasyonla uyum içinde olması, matbu ve/veya manyetik ortamda sağlanan dökümantasyonun da tanımlanan işlevleri en iyi şekilde yerine getirmesi için gerekli azami özeni göstermektedir. KAZANCI HUKUK YARGI KARARLARI - Jurisdictio (KHYK-J) VE MEVZUAT PROGRAMI (internet üzerinden hizmet vermekte olan)’nın kusursuz, hatasız, mükemmel olduğu ve kullanıcının özel taleplerini tamamen karşılayacağı şeklinde bir iddia ve taahhütte bulunmaz.


     5. Kazancı Hukuk Yazılım Ltd.Şti. donanım, işletim sistemi arızasından, network tasarım ve bağlantı hatalarından, virüs ve benzeri kullanıcı hatalarından kaynaklanacak bilgi ve yazılım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Bu gibi hallerde Kazancı Hukuk Yazılım Tic.Ltd.Şti. bozulmuş olan kullanım lisansını verdiği internet üzerinden çalışan yazılımı internet üzerinden kullanıcının kullanımına hazır tutmayı tahhüt eder.
   

     6. Müşteri, kullanım lisansını aldığı KAZANCI HUKUK YARGI KARARLARI - Jurisdictio (KHYK-J) VE MEVZUAT PROGRAMI’nı yazılım dökümantasyonunda belirtilen asgari teknik özelliklere sahip bir donanım ve yazılım üzerinde kullanacağını ve gerekli donanımı veya yazılımı kendisinin temin edeceğini, KAZANCI HUKUK YAZILIM TİC.LTD.ŞTİ. nin yazılım/donanım uyuşmazlığı ile ilgili hiçbir maddi ve hukuki sorumluluğu bulunmadığını, KAZANCI HUKUK YAZILIM TİC.LTD.ŞTİ. sorumluluk sınırının yazılım kullanma lisansı verilmesi ile sınırlı olduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.


     7. KAZANCI HUKUK YAZILIM TİC.LTD.ŞTİ. program ürünlerinin kullanımı, uygulanması ya da verilen hizmetler nedeniyle oluşabilecek sonuçlardan ve/veya bu yazılımlara dayanılarak alınan kararlardan, yapılan işlerden doğrudan veya dolaylı oluşabilecek maddi, manevi, hukuki ve mali sonuçlardan, bu nedenle oluşabilecek kazanç ve kayıplardan sorumlu tutulamaz. KAZANCI HUKUK YAZILIM TİC.LTD.ŞTİ. mali sorumluluğu müşterinin ödemiş olduğu lisans bedeli ile sınırlıdır.


     8. KAZANCI HUKUK YAZILIM TİC.LTD.ŞTİ.(internet üzerinden hizmet veren) arızalı çıkan programı ve yazılı dökümanları fatura tarihinden itibaren en geç 15 gün içinde bildirdiği taktirde yenisi ile değiştirir. Belirtilen süreden sonra kullanıcı ayıplı mal itirazında bulunamaz. Bu istisnanın dışında yazılımlar iade edilemez, yenisi ile değiştirilemez.


     9. KAZANCI HUKUK YAZILIM TİC.LTD.ŞTİ. önceden haber vermeden yazılım ve dökümantasyonda değişiklik yapabilir.Kullanıcı, programın internet üzerinden güncelleme hizmetinden abonelik başlangıç tarihinden itibaren bir yıl boyunca faydalanma ve kullanma hakkına sahiptir. Bu süre (abonelik süresi) sonunda kullanıcı dilerse 1(bir) yıllık abone bedeli karşılığında internet üzerinden yazılım kullanmaya (internet sitesi aboneliği) devam edebilir.


    10. Bu sözleşmeden doğan hak ve yükümlülükler hiçbir şekilde üçüncü bir gerçek veya tüzel kişiye devredilemez, kiralanamaz veya bedelli/bedelsiz kullanımına, yararına sunulamaz.


    11. Anlaşmazlık durumunda İstanbul İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir ve anlaşmazlıklarda Türk Hukuku uygulanır.
 • İşlem yaptığınız IP Adresi: 44.222.64.76
  Yukarıda belirtilen adres herhangi bir kredi kartı dolandırıcılığında veya satın alma işlemine yapılan itirazlarda kullanılacaktır.
60 yıllık deneyim

Sektörde 60 yılı aşkın tecrübeyi sizlerle paylaşıyoruz. Bizi tercih ettiğinizde sadece bir arşiv değil aynı zamanda 60 yıldan uzun bir deneyimi de sizlere sunmuş oluyoruz.

2266556 Yargı Kararı

Her gün daha da artan karar adedi ile sürekli güncelleniyoruz. Güncel ve arşivimizdeki tüm yargı kararlarını incelemek ve arama yapmak için tıklayınız.

Güncel Mevzuat

Tüm Türk Hukuk Mevzuatı günlük olarak hizmetinizde. Alt dalları ve yargı kararları ile ilişkili 62245 adet günlük ve güncel mevzuat. İncelemek ve arama yapmak için tıklayınız.

Satın almadan önce denemek ister misiniz?