• 02165740830
  • bilgi@kazancihukuk.com

İçerik olarak ne tür bilgiler var?

KAZANCI HUKUK© YARGI KARARLARI - JURISDICTIO (KHYK-J) Programımızda, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Anayasa Mahkemesi Kararları, Tüm Türk Hukuk Mevzuatı (Kanunlar Kanun Hükmünde Kararnameler, Tüzükler, Yönetmelikler, Tebliğler, Genelgeler… ), Konusunda uzmanlaşmış kişilerin uzmanlık alanlarında yazmış oldukları digital kitaplar, makaleler, … konularına göre tasnif edilmiş çeşitli mevzuat grupları (Ticaret Mevzuatı, Mali Mevzuat …) Bulunmaktadır. İçerik hakkında daha detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçiniz

Sistemden kimler faydalanabilir?

KAZANCI HUKUK© YARGI KARARLARI - JURISDICTIO (KHYK-J) Programımızı; Avukat, Hakim, Savcılar, Hukuk Fakültesi Öğretim Üyeleri ve Öğrencileri, İcra Müdürleri, Noterler, Yeminli Mali Müşavirler, Mali Müşavirler, Kaymakamlıklar, Milli Eğitim Mevzuatına Tabi Kişi, Kurum ve Kuruluşlar, Belediyeler, Sağlık Kuruluşları, İthalat İhracat Yapan Şirketler, Ticaret ve Sanayi Odalarına Bağlı Üyeler… kullanabilir. Abonelik sistemine tabi olan ( KHYK-J ) programımız satın alınan kişilerce yıllar boyu güncel olarak kullanılacak şekilde düzenlenmiştir.

Abonelik Sistemi nasıl çalışır?

KAZANCI HUKUK© YARGI KARARLARI - JURISDICTIO (KHYK-J) programımıza İnternet üzerinden  kullanacak şekilde abone olabilirsiniz. Program bilgisayarınıza yüklenmeden kullanılacağı için internet erişimi olan her hangi bir yerden istediğiniz zaman ulaşabileceğniz bir yapıdadır. İnternet Üzerinden Takip seçeneği, size verilecek kullanıcı kodu ve şifre ile değişiklikleri günü gününe www.kazancihukuk.com adresinden takip edebilir varsa güncellemeleri anında görebilirsiniz. Bir yıl veya abonemize özel abonelik şartları gereği tanımlanacak süre içinde kullanıcı kendisine özel olarak verilmiş şifre ile programımızdan istifade edebilecektir.

Programımızı Diğer Programlardan Ayıran Özellikler Nelerdir?

KAZANCI HUKUK© YARGI KARARLARI - JURISDICTIO (KHYK-J) programımız, Türk Hukuk Camiasında Saygın bir yer sahibi olan Firmamızın yeni bir ürünüdür. İçerik emsal programlarda olduğu gibi içtihat ve mevzuatlardan oluşmasının yanı sıra diğer hiçbir programda olmayan dijital kitap çeşitleri ile doktirinel bilgileri de içermektedir.

Yargı Kararları 61 Yıldır Yayın Hayatını Sürdüren İlmi ve Kazai İçtihatlar Dergisi Prensiplerinde itina ile başlıklandırılıp kavramlarına ayrılmış ilgili kanun maddelerine atıfta bulunacak şekilde dizayn edilmiştir. Bilgi amaçlı başlıksız kararlar da sistemde yer alacaktır. Zaman içinde bu kararlarda standart formlarına çevrilecektir. Arka planda çalışan özel yazılım sayesinde, kullanıcılar, bilgilerin içinde gezmek, araştırmak ve bulduklarını saklamak hakkına emsalsiz bir şekilde kavuşacaktır . Yüzbinlerle sayfa olarak ifade edilebilecek bilgiler arasından istediğiniz bilginin kolay ve hızlı bir şekilde bulunması, ekrana getirilmesi sağlanmıştır.

Kullanımla İlgili Teknik Sorular

İNTERNET ŞİFRESİ (Kullanım Şifresi):

KHYK-J programı, internet üzerinden kullanılan ve güncellemeleri firmamız tarafından yapılan bir alt yapıyla hazırlanmıştır. Abonemiz şahsına ait olan internet şifresi ile abonelik süresi boyunca bu hizmetten faydalanacaktır. Şifresinin dejenere olamamasının (yetkisiz kullanıcı tarafından kullanılan şifre ) tedbiri abonemiz tarafınızdan alınacaktır.  Şifre bilgilerinizi abonemiz olmayan biri veya birileriyle paylaşmanız durumunda ortaya çıkabilecek çakışmalar sizin aboneliğinizi ortadan kaldıracaktır. Yetkisiz kişilerce kullanılan, şifre bilgileriniz ihtiyacınız olduğunda sitemizden erişim yapmanızı engelleyebilecek ve sizi zor durumda bırakabilecektir. Gerekli hassasiyeti göstereceğiniz konusunda firmamızın itimatı sonsuzdur.

Şifre, kullanıcıya ait geçerli bir mail adresi ile oluşturulacaktır. Firmamıza bildirelecek mail adresi üzerinden kullanım şifresi temin edilecektir. Güncel ve geçerli bir mail adresi abonelik hakları için önemli olduğundan firmamıza bildireceğiniz mail adresine özen göstermeniz önem arzetmektedir.

TERMİNAL:

KHYK-J programımız Bir Lisans Bir Kullanıcı prensibiyle satılmaktadır. Aynı ofis içinde birden fazla kullanıcı için ek terminaller tanımlanabilir. Bunun için satın alma aşamasında kullanmak istediğiniz bilgisayarların doğru seçimi fiyatlandırma ve daha sonra karşılaşılabilecek sorunların yaşanmaması için önem kazanmaktadır.

TANIMLANAN TERMİNAL KULLANICISININ OFİSİ TERK ETMESİ:

KHYK-J Programımızın kullanım hakkı, satış terminalli olarak yapılsa bile adına fatura kesilen özel ya da tüzel kişinindir. Dizüstü veya masaüstü bilgisayara tanımlanan bir terminal kullanıcısının ofisi terk etmesi durumunda (Ortaklıktan Ayrılma, Göreve Son Verme, vs.) terminal kullanıcısının program üzerinde bir hak iddia etmesi sözkonusu olmayacaktır. Kendisine tanımlanan şifre iptal edilecektir. Aksi sözleşmede belirtilmediği sürece abonelik bedelleri terminal sayısı ilk sözleşmede belirtilen adetten hesaplanacaktır.

OFİSE YENİ TERMİNAL EKLENMESİ:

KHYK-J Programı satın alındıktan sonra satın alan kişi ya da kurum tarafından gelecek talebe göre terminal sayısı arttırılabilir.

BİLGİSAYARIN ÇÖKMESİ – FORMAT – BİLGİSAYAR DEĞİŞTİRME:

KHYK-J Programını satın alan kişinin bilgisayarını yenilemesi  ya da format atması aboneye bir hak kaybı veya özel bir işlem yapmasına sebep olmayacaktır. Programımız kullanıcının bilgisayarına her hangi bir yükleme yapmadığı için, (exe uygulaması), işletim sistemi yeniden kurulunca şifrelerde bir değişiklik olamadan hizmeti  kesintisiz olarak almaya devam edecektir.

Hemen aramaya başlayın

Aşağıdaki butonu tıklayıp milyonlarca kayıt arasında arama yapmaya başlayabilirsiniz.

Kitaplar

60 yıllık deneyim

Sektörde 60 yılı aşkın tecrübeyi sizlerle paylaşıyoruz. Bizi tercih ettiğinizde sadece bir arşiv değil aynı zamanda 60 yıldan uzun bir deneyimi de sizlere sunmuş oluyoruz.

2266556 Yargı Kararı

Her gün daha da artan karar adedi ile sürekli güncelleniyoruz. Güncel ve arşivimizdeki tüm yargı kararlarını incelemek ve arama yapmak için tıklayınız.

Güncel Mevzuat

Tüm Türk Hukuk Mevzuatı günlük olarak hizmetinizde. Alt dalları ve yargı kararları ile ilişkili 62245 adet günlük ve güncel mevzuat. İncelemek ve arama yapmak için tıklayınız.

Satın almadan önce denemek ister misiniz?