• 02165740830
  • bilgi@kazancihukuk.com
GİZLİLİK

Bu gizlilik ilkeleri Kazancı Hukuk Yazılım San ve Tic. Ltd. Şti. tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Kazancı Hukuk web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır. IP adresiniz,  satın aldığınız şifrenizin kontrolünüz dışında kullanımını engelleyerek şahsınıza ait şifre kullanım hakkınızı korumak ve çakışmaları engellemek amacı için kullanılacaktır.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi ......gibi) ve istatiksel bilgilerini (yaş, cinsiyet ....gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. iletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. istatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Kazancı Hukuk adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, kredi kartı ile ödeme yapacaklar ise kredi kartı bilgilerini (kart sahibinin adı-soyadı, kart numarası, son kullanma tarihi, CVV2 numarası) girmelidirler. Bu bilgiler kredi kartının anlaşmalı bankaca onaylanarak ödemenin yapılması için kullanılacaktır. Bu bilgilerin hiçbiri işlem sırasında kaydedilmeyecektir.

GÜVENLİK
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- 256 bit Sectigo Limited SSL sertifikası aracılığıyla kişiye özel tüm işlemler şifrelenir. 
2- Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme sırasında anlaşmalı bankaya iletilir ve ödemenin tamamlanması için kullanılır.
3- Üye bilgileri Kazancı Hukuk Yazılım dışındaki hiçbir kişi\kuruluşla paylaşılmaz.
4- Kazancı Hukuk`un sistemleri firewall, atak önleyici sistemler ve günlük yedekleme işlemleriyle korunmaktadır.

 

----
Kazancı Hukuk Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti
Pendik V.D. -5410507462

Son güncelleme: 07-09-2018

Hemen aramaya başlayın

Aşağıdaki butonu tıklayıp milyonlarca kayıt arasında arama yapmaya başlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tel: 0216 574 08 30
bilgi@kazancihukuk.com
Yenişehir Mah. Bahar Sok. No:16 D.4 Kurtköy
Pendik/ İSTANBUL
TEL: 0216 5740830-31

60 yıllık deneyim

Sektörde 60 yılı aşkın tecrübeyi sizlerle paylaşıyoruz. Bizi tercih ettiğinizde sadece bir arşiv değil aynı zamanda 60 yıldan uzun bir deneyimi de sizlere sunmuş oluyoruz.

2266556 Yargı Kararı

Her gün daha da artan karar adedi ile sürekli güncelleniyoruz. Güncel ve arşivimizdeki tüm yargı kararlarını incelemek ve arama yapmak için tıklayınız.

Güncel Mevzuat

Tüm Türk Hukuk Mevzuatı günlük olarak hizmetinizde. Alt dalları ve yargı kararları ile ilişkili 62245 adet günlük ve güncel mevzuat. İncelemek ve arama yapmak için tıklayınız.

Satın almadan önce denemek ister misiniz?