• 02165740830
  • bilgi@kazancihukuk.com
GARANTİ ŞARTLARI 
Kazancı Hukuk Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti. ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşma açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. Kazancı Hukuk Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti. hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Kazancı Hukuk Yazılım San. ve Tic Ltd. Şti. sadece "Hizmet Sözleşmesi"nde belirtilen yükümlülüklerini yerine getireceğine dair "Garanti" vermektedir.

TESLİMAT ŞARTLARI
Bu site üzerinden alınan üyelik tabanlı herhangi bir hizmet, ödeme yapıldıktan sonraki 2 iş günü içerisinde aktif edilecek ve kullanıcının belirttiği e-posta adresine gerekli erişim bilgileri gönderilecektir. Bu site üzerinden satılan ürünlerin hepsi "hizmet" kategorisinde olduğu için aksi belirtilmedikçe kullanıcıya herhangi bir kutu, yazılım veya benzeri bir ürün postalanmayacaktır.

HİZMET/ÜRÜN İADESİ 
Siteden ilk kez hizmet alacak gerçek veya tüzel kişiler 7 gün içerisinde herhangi bir sebep göstermeksizin sözleşmesini tek taraflı iptal edip, ödemiş olduğu ücreti iade alabilecektir. 7 günden sonra kullanıcı Kazancı Hukuk`un hizmet sözleşmesinde belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmediğini ispat ederse üyeliğinin kullanmadığı kısmı kadar iade alabilecektir.

----
Kazancı Hukuk Yazılım

PendikV.D. - 5410507462
Son güncelleme: 20.01.2021

Hemen aramaya başlayın

Aşağıdaki butonu tıklayıp milyonlarca kayıt arasında arama yapmaya başlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tel: 0216 574 08 30
bilgi@kazancihukuk.com
Yenişehir Mah. Bahar Sok. No:16 D.4 Kurtköy
Pendik/ İSTANBUL
TEL: 0216 5740830-31

60 yıllık deneyim

Sektörde 60 yılı aşkın tecrübeyi sizlerle paylaşıyoruz. Bizi tercih ettiğinizde sadece bir arşiv değil aynı zamanda 60 yıldan uzun bir deneyimi de sizlere sunmuş oluyoruz.

2266556 Yargı Kararı

Her gün daha da artan karar adedi ile sürekli güncelleniyoruz. Güncel ve arşivimizdeki tüm yargı kararlarını incelemek ve arama yapmak için tıklayınız.

Güncel Mevzuat

Tüm Türk Hukuk Mevzuatı günlük olarak hizmetinizde. Alt dalları ve yargı kararları ile ilişkili 62245 adet günlük ve güncel mevzuat. İncelemek ve arama yapmak için tıklayınız.

Satın almadan önce denemek ister misiniz?